Klasikinis – segmentinis masažas

Šis masažas susideda iš dviejų dalių: klasikinio ir segmentinio. Klasikinis masažas, tai specialus masažas, atliekant specialius glostymo, trynimo, maigymo bei vibracijos veiksmus, pagerėja savijauta, dingsta nuovargis ir sumažėja skausmas. Tai masažas, kuris grąžina jėgas, suteikia žvalumo. Procedūros metu stimuliuojama kraujo bei limfos apytaka, pagerėja odos funkcijos, oda tampa elastingesnė. Segmentinis masažas – tai masažo rūšis, kuri remiasi į segmentinę kūno sandaros teoriją Tai masažas ties stuburo nervų šaknelėmis, nedideliame plote. Masažuojant veikiami nerviniai kanalai, surišantys valdančius centrus su vidaus organais tam tikruose taškuose pagal specialias metodikas, patikrintas daugiatūkstantine patirtimi. Tokiu būdu galima pagerinti organizmo darbą, o tai reiškia pagerinti sveikatą.

Klasikinis – segmentinis masažas naudojamas kaip gydymo, taip ir profilaktiniais tikslais. Idealiai tinka žmonėms dirbantiems fizinį darbą. Periodiškai atliekamas masažas padės atsikratyti dažnų nugaros ir galvos skausmų, atpalaiduos įtemptas raumenų grupes, jas sustiprins. Masažas pagerina bendrą kūno būseną po didelio fizinio krūvio. Tai vienas patikimiausių būdų per 30-60 min atsikratyti savo rūpesčių.

Rekomenduojama 7 – 10 seansų.

Medaus masažai

Medus – vienas iš pačių unikaliausių gamtos dovanų, suteiktų žmonėms, medus turi savyje didelį kiekį būtinų mums vitaminų ir mikroelementų Pagal savo sudėtį yra artimas žmogaus plazmos sudėčiai. Natūralūs vitaminai, esantys meduje, žymiai aktyviau veikia organizmą, negu sintetiniai. Medus yra antimikrobinė priemonė. Nuo senų laikų jis naudojamas ne tik į vidų, bet ir dedamas ant žaizdų greitesniam jų išvalymui ir gijimui. Jau senovėje buvo atkreiptas dėmesys į ypatingą medaus kokybę – be unikalios cheminės sudėties turi ir nepakartojamą energetinę sudėtį. Bitės, vadovaudamos savo ypatinga nuojauta, renka nektarą ne iš visų augalų paeiliui, o parenka juos pagal atitinkamas savybes, gyvybingo balzamo sudarymui. Todėl nuo seno medus rekomenduojamas kaip stiprinantis ir palaikantis vaistas, esant bet kokiam organizmo susilpnėjimui. Masažas susideda iš dviejų dalių: pradžioje atliekamas klasikinis masažas ir baigiama medaus procedūra.

Anticeliulitinės procedūros

Paskutiniaisiais metais garsų skambesį įgavo žodis „celiulitas“. Tūkstančiai moterų ir vyrų visame pasaulyje skiria savo jėgas, laiką ir pinigus bandymui atsikratyti nuo šio „priešo“, sugebančio, tarp kitko, ne tik gadinti nuotaiką išore „apelsino žievele“ vietoj lygios ir elastingos odos, bet ir sukelia rimtus susirgimus.

Kas gi tas celiulitas? Celiulitas – tai patologiniai pakitimai, degradavęs riebalinis audinys. Priežastimi tokių pakitimų gali tapti neteisinga mityba, hipodinamija – nejudrus gyvenimo būdas, paveldimumo ar harmoniniai faktoriai, įvairios patologijos – pradedant nuo nervinių ir baigiant funkcionalinėmis. Šalia buvimo kokių-nors iš ankščiau išvardytų pažeidimų kalogeninio pluošto riebalinis audinys sustorėja, praranda savo tamprumą ir elastingumą, ir juose susidaro celiulito kapsulės, kurios su laiku sustambėja ir susilieją į vieną ištisą kietą sluoksnį.

Išoriškai tai pasireiškia praradimu sveikos odos spalvos, sausumu, sudarant odos klostę gali atsirasti skausmas arba padilgčiojimas, kadangi kietas kalogeninis pluoštas vaidina adatėlių vaidmenį, atsiranda „apelsinų žievelės“ efektas.

Celiulito pažeistas audinys trukdo normaliam kraujo ir limfos cirkuliacijos procesui, nervinių impulsų praėjimui ir trukdo išsivalymui organizmo nuo šlakų. Visa tai gali sukelti susilpnėjimą imuninės sistemos ir kaip pasekmė, įvairus susirgimus.Kaip taisyklė, celiulito pažeistas audinys su dideliu vargu pašalinamas dietomis ir sportiniais pratimais, taip kad badaujant jis sumažėja šešis kartus mažiau negu sveikas riebalinis audinys, o pridėjus svorio padidėja šešis kartus intensyviau. Todėl vienintelė efektyvi priemonė, pašalinanti celiulitą nuo 6 iki 12 mėnesių, o pašalinti celiulito priežastį visam laikui, pasirodo yra masažas.

Masažas gana efektyvus profilaktinis būdas kovoje su celiulitu – jis sąlygoja kraujotakos pagerėjimą. Bet klasikiniu masažu retai pasiseka „sudaužyti‘ suakmenėjusias ląsteles ir audinio struktūras. Būtinas specialus taurių vakuuminis, medaus masažai ir šalti/karšti apvyniojimai – ant kūno probleminės vietos tolygiai paskirstoma priemonė (specialūs kremai, ekstraktai), apsukama plėvele ir laikoma 20-30 min. Rekomenduojama 7 – 10 seansų. Kursą kartoti kas 2 mėnesius.

Pėdų – plaštakų masažas

Tai populiarus masažo būdas, pasižymintis puikiu poveikiu visam žmogaus organizmui. Tai paprastas ir natūralus terapijos būdas, stimuliuojantis pėdose ir plaštakose esančius aktyvius taškus. Pėdose esantys taškai balansuoja žmogaus savijautą, padeda įveikti nuovargį bei tingulį, suaktyvina kraujotaką. Pėdoje ir plaštakoje gausu nervų galūnių, todėl jos ypatingai jautrios fiziniam poveikiui. Pėdos ir plaštakos masažą galima daryti ir tais atvejais, kai viso kūno masažas yra per didelė apkrova organizmui, pvz., nėštumas, aukštas kraujo spaudimas, didelis kiekis apgamų, kūno traumos. Šio masažo metu yra naudojama speciali lazdelė ir aliejai. Papildomai daromi pėdos ir pirštų patempimai, atitraukimai, sukiojimai.