Fabijoniškių šeimos klinika,
Fabijoniškių g. 99, Vilnius.
Klausk drąsiai
Indre
  | 2013-08-14
SKAITYTI ATSAKYMĄ

Sveiki, Laukiuosi 8 savaites, visa ta laikotarpi jauciausi gerai. Siandien po lytiniu santykiu su vyru pastebejome siek tiek kraujo, bet jis buvo sviesiai rausvos spalvos ir negausiai. Ir po kiek laiko nuejus i tualeta vis dar buvo rausvos spalvos kraujo ant popieriaus. Ar vertetu sunerimti? Jokiu skausmu nejauciu. Norejau vaziuoti i ligonine, bet susilaikiau, nes zinau kokia neatsakinga yra gydymo sistema. Gyvenu Svedijoje, siandien buvau pirma karta pas daktare, nes priima tik nuo 8 savaites, o echoskopa daro tik nuo 18 savaites. Laukiu Jusu atsakymo! Aciu. Pagarbiai, Indre

patarčiau apsauginį režimą, Magnio pereparatus.

Gabija
  | 2013-08-14
SKAITYTI ATSAKYMĄ

Sveiki, vis nesulaukiu menesiniu, nors jau kelinta diena maudzia krutine, skauda pilvo apacia. Dariausi nestumo testa po 14d nuo lytiniu santykiu (saugojomes prezervatyvu). Atsakymas neigiamas. Išskyros iš makšties beveik dingo. Kas man galėtų būti? Ar verta nerimauti?

Ciklo sutrikimas dėl streso, fizinio krūvio, dietos ar kitų priežasčių.

anonimas
  | 2013-08-14
SKAITYTI ATSAKYMĄ

Sveiki,man 27 metai.Lytiniu santykiu neturejus,menesines reguliarios,neretai skausmingos,gana gausios. Pastaruoju metu kun musa stipri siluma,neina uzmigti ,kas tai galetu buti?

Atlikite skydliaukės hormonus.

Margarita
  | 2013-08-14
SKAITYTI ATSAKYMĄ

Laba diena,mano menstruacijų ciklas reguliarus 28 dienos.Ovuliacija įvyksta 14 cd.Rugpjūčio 4d.prasidėjo menstruacijų 1 ciklo diena(1cd),o baigėsi rugpjučio 8d.(5cd).Mylėjausi su vaikinu rugpjūčio 10 dieną t.y. antrą diena po mėnesinių ir jis baigė manyje,nesisaugojom.Žinau,kad 2-3 dienos po menstruacijų yra nevaisingos.Ar tai tiesa?Ar galėjau pastoti?(Tuo labiau 10 d.nebuvo jokių išskyrų,buvo labai sausa)

gali įvykti ovuliacija ir anksčiau.

Monika
  | 2013-08-14
SKAITYTI ATSAKYMĄ

Laba diena, laukiuosi jau 9 savaite ir per ta laika labai retai paskausdavo pilva, o sianakt nuo pilvo maudimo negalejau net uzmigti, o atsikelus lyg ir praejo, nekraujuoju. Jau turejau nesivystanti nestumo, todel bijau, kad nepasikartotu. Ar Turi buti tokie pilvo skausmai?

Skausmų neturi būti, reikia kreiptis apžiūrai.

Greta
  | 2013-08-14
SKAITYTI ATSAKYMĄ

Sveiki, susiduriau su labai keista situacija ir nezinau ka galvoti, todel rasau jums. Mylejausi su vaikinu pries 3 savaites, bet prezervatyvas liko manyje, todel po mazdaug po 60 valandu (anksciau neleido aplinkybes) isgeriau kontraceptika po `escape`. Po 4 dienu (po vaisto isgerimo) prasidejo kraujavimas. Kraujavau 5 dienas, o menesinemis buvau prasirgusi 5 dienas pries seksa. Tai visdelto gali buti jog as nescia? Aciu uz atsakyma.:)

Skubios kontracepcijos tabletės gali sutrikdyti mėnesinių ciklą.

Lina
  | 2013-08-13
SKAITYTI ATSAKYMĄ

Sveiki.Man 33m.Jau 4-as mėn kaip geriu kontraceptines etindros,bet 20 tab begeriant pasirode rudos iš skyros.Pradejus gert pirma pakuote jokiu pašalinių reiškinių ne buvo.Skausmu jokiu.Kas tai?Kaip elgtis toliau? Ar baigti 21tab ir toliau daryt 7dienu pertrauka?Ačiū

taip, baikite pakuotę ir darykite 7 dienų pertrauką.

Violeta
  | 2013-08-13
SKAITYTI ATSAKYMĄ

vakar darbe nesdama sunkia deze su jos kampu gan stipriai uzsigavau desini sona,prie klubo kaulo,mazdaug toje vietoje kur pjaunamas apendicitas,vakar nebuvo tokio skausmo, o siandien taip skaudejo,net iki pykinimo,issitiest sunkiai galiu ir istisai ir vis smarkiau skauda. ar galejau kazka pazeist? nezinau siuo metu kur kreiptis,ar i seimos daktare ar i klinikas iskart vaziuot,nes pas seimos daktare reikia laukti po kelias dienas.

važiuoti į ligoninę, jei skausmas išlieka.

agne
  | 2013-08-13
SKAITYTI ATSAKYMĄ

Laba diena,vartojau daylette kt,netiko,nutraukiau po 8tableciu,vel susirgau. Menesines poto prasidejo normaliai ir pradejau gert logest,Su jais kraujavau visa men,paskyre lindymette 30,ju isgerus 5tabletes pradejo tirpti desine puse stipriai. Ginekologe nelabai norejo,kad nutraukciau ir jas,bet nutraukiau,nes issigandau to stipraus tirpimo.kokiu pasekmiu galiu laukt?kas gali nutikt?beje daugiau kt nebemeginsiu vartot,leisiu organizmui susiprast.

Šalutinis poveikis KT- insultas, infarktas, venų trombozė.

Ina
  | 2013-08-13
SKAITYTI ATSAKYMĄ

Sveiki, šiandien man 16 diena po dirbtinio apvaisinimo (ivf), nėštumo testas kiekviena rytą rodo teigiama rezultatą, bet jau 5 diena truputi kraujuoju (kraujas sviezias). Ar tai labai yra blogai? Ačiū už ats.

gali įvykti persileidimas.

Gin
  | 2013-08-13
SKAITYTI ATSAKYMĄ

Laba diena, gerbiama gydytoja. Turiu klausimą, esu 21 metų ir su vyrų jau 6 mėnesius nesisaugome ir planuojame vaikelį, tačiau tokią problemą turiu: prieš tuos 6 mėnesius metus laiko geriau Qlaira tabletes dėl policistinių kiaušidžių, nes prieš tai mėnesinių išvis nebuvo kokius 3 metus. Po Qlairos gerimo mėnesinių vėl nebuvo, nors cistų ant kiaušidžių neberado, tad išrašė Duphaston tabletes, gurias geriau 20 dienų ir mėnesinės prasidėjo ne iš karto baigus gerti bet po 2 denų ir buvo labai gausios, truko 8 dienas. Turiu klausimą, ar įmanoma pastoti naudojant Duphaston, ar įmanoma iššaukti ovuliaciją? Taip pat, kokios potencialios priemonės dar galimos, jei nustojus gerti Duphaston vėl nebus mėnesinių? Labai dėkoju Jums.

Jei nevyksta ovuliacija, Duphaston tabeltės nepadės. Jeigu nepastosite per metus laiko, reikia kreiptis į Vaisingumo kliniką.

Lina
  | 2013-08-13
SKAITYTI ATSAKYMĄ

Laba diena. man 51 metai.Mėnesinių kai kurį mėnesį nebūna, po to vėl viskas normiai vyksta. Ginekologas keletą metų stebėjęs kiaušidėje cistą liepos mėn. 23 laparaskopu ją pašalino. Rytojaus dieną, po operacijos pasirodė gausios mėnesinės. Po trejeto dienų jos baigėsi. O po keletos dienų prasidėjo ir tebesitęsia iki šiol keletos kraujo lašelių pasirodymas per dieną. Ginekologas patarė pabandyti išgerti `Chronolog` mėnesį laiko.. Neramina dar ir tai, kad gimdos kaklelio citologinis tyrimas kelis metus rodė ASCUs, .Buvo pašalintas polipas. O išsityrus pernai rugsėjo mėn.PAP skystoje terpeje-onkologinių ląstelių nerasta.Esu `žiauriai` jautri..., o gal viską nurašyti klimaksui...pavargau nervintis. Dėkoju už atsakymą.

Šiuo metu PAP tepinėlis be pokyčių. O po laparaskopinės operacijos gali šiek tiek sutrikti mėnesinių ciklas.

Petras
  | 2013-08-13
SKAITYTI ATSAKYMĄ

Laba diena, kai mokausi (programavimo), man pradeda lyg ir svaigti galva, pasidarau nervingas, pasidaro sunku sukoncentruoti demesi ir ilgiau pasimokius galva jauciasi lyg `isplaukusi`. Pries pora metu apturejau lengva smegenu sutrenkima. Niekur nesikreipiau, nes blogai jauciausi (pamenu tik pykinima) gal tik para. Bet po to ivykio, man prasidejo migrenos ir vat mokytis kazkaip nebepatogu. Taciau as ir mokiausi rimtai jau gana seniai. Ar imanomas toks variantas, kad mano galva tiesiog `atprato` mokytis ir dabar taip pratinasi, ar cia vis tik bus tos traumos kalte? Aciu uz demesi, Geros dienos

Būtina kreiptis neurologo konsultacijai.

Adele
  | 2013-08-13
SKAITYTI ATSAKYMĄ

Prieš mažiau nei tris savaites turėjau lytinių santykių per pavojingiausias dienas. Mėnesinės prasidėjo Rugpjūčio 10d. Ciklas 28-29 dienos. Kraujavimas netgi intencyvesnis nei įprastai. Aš nėščia?

Sergate mėnesinėmis, taigi neesate nėsčia.

nestuke
  | 2013-08-13
SKAITYTI ATSAKYMĄ

Sveiki. Esu nėščia jau jau beveik 15sav. norėjau pasiteirauti ar aš galiu laikyti gyvūnėlį Šinšilą... Laikau katę... Bet aplinkiniai pradėjo isterikuoti jog negaliu laikyti tokių gyvūnų nes esu nėščia... Buvau pas ginekologe nevienam vizite tai su vaikeliu viskas gerai. Pati nesu alergiška kažkokiem gyvūnam. Ir planuoju šinšila laikyti tkiram kambari nei bus vaikelio kambarys.

Nepatarčiau dėl įvairių ligų pavojaus.

Gerda
  | 2013-08-13
SKAITYTI ATSAKYMĄ

Sveiki, lytinio akto metu įvyko taip, kad vaikinas baigė manyje.. Po geros valandos išgėriau tabletę escapelle ir po kelių minučių pradėjo bėgto rudos išsiskyros,o vakar pradėjau kraujuoti... Ar čia taip turi būti ar kažkas negerai? Neramiai jaučiuosi... O mėnesinėmis baigiau sirgti prieš suartėjima su vaikinu.

Skubios kontracepcijos tabletės gali sutrikdyti mėnesinių ciklą.

Laurynas
  | 2013-08-13
SKAITYTI ATSAKYMĄ

Sveiki,noreciau suzinoti,kodel mano spermos spalva yra svari,bet geltona,jokiu simptomu nejauciu,kad butu koks uzdegimas ar kazkas panasaus,tiesiog spalva pasikeite,nieko neskauda.

Reikėtų atlikti tyrimus, gal būt yra infekcija.

Laura
  | 2013-08-13
SKAITYTI ATSAKYMĄ

Laba diena. Ar ginekologė gali pastebėti, kad masturbuojuosi jei esu nekalta?

Negali.

Meda
  | 2013-08-13
SKAITYTI ATSAKYMĄ

Sveiki. Aš jums rašiau prieš kelis mėnesius kad man mėnesinės vėlavo 3 mėn, dabar jų nėra apie 6 mėn kas gali būti, kodėl jos taip vėluoja? Lytinių santykių dar neturėjau ir beje pirmosios mėnesinės man prasidėjo praėjusios vasaros pabaigoje. Dėkui už ats :)

reikia atlikti hormoninius tyrimus.

Gintare
  | 2013-08-13
SKAITYTI ATSAKYMĄ

Laba diena,norejau pasiteirauti kas gali buti ir del ko ir ka daryti jai menesines buna menesio gale 24 28 dienomis si menesi pradejau kraujuoti 9d pradzioj buvo rusvos gleives poto kraujavimas stiprus vel nustojo visa diena isbuvau nekraujavusi poto vel gausus kraujavimas ir vel nieko ir tai tesiasi jau penkias dienas

Būtina kreiptis apžiūrai.