KĄ REIKTŲ TURĖTI VASAROS VAISTINĖLĖJE?

Vasara – šiltasis metų laikas, kai daug laiko praleidžiame ne namuose, o gamtoje, atostogaujame, ilsimės. Tačiau tai taip ir laikas, kada susiduriame su tam tikrais pavojais, kuriuos pašalinti galima turint reikalingiausių priemonių savo pirmosios pagalbos vaistinėlėje.

Kiekvieno žmogaus vaistinėlės turinys turėtų priklausyti nuo jo individualiai, tačiau siūloma visada turėti vaistų nuo skausmo, blogo virškinimo, tvarsčių, dezinfekavimo priemonių, jei žmogus algergiškas – vaistų nuo alergijos. Taip pat reikia nepamiršti apsauga nuo saulės ir nudegimų bei vabzdžių įgelimų.

  • Jei esate nealergiškas, vaistinėleje turėkite geriamų arba tepamų medikamentų nuo alergijos, jei esate alergiškas, turėkite adrenalino, kuris suvaldytų anafilaksinę reakciją.
  • Per karščius nepamirškite gerti daugiau vandens, jei skundžiatės širdies problemomis, vartokite kalio ir magio preparatus, kurie sureguliuos Jūsų širdies veiklą.
  • Karštuoju metu, pasirūpinkite tinkama avalyne ir priemonėmis venoms.
  • Vasaros laikotarpiu padaugėja žarnyno sutrikimų, todėl visada kruopščiai plaukite ne tik rankas, bet ir uogas, vaisius, daržoves. Nepamirškite ir vaistų, stabdančių viduriavimą ar numalšinančių skrandžio skausmą.