“Prigimtinė gydomoji jėga, slypinti kiekviename iš mūsų, yra giliausias sveikatos šaltinis” (Hipokratas).

Mes ateiname į šį pasaulį su didelėmis galiomis pasveikti, save pagydyti. Užpuolus įvairiausioms nesėkmėms, stresinėms situacijoms , mes nebūtinai susergame. Jeigu mūsų organizmas yra visapusiškai sveikas, jis nesunkiai sugeba susidoroti su visomis atakomis. Potencialas pagyti kiekviename iš mūsų yra beribis. Problema iškyla tada, kai dėl neteisingo gyvenimo būdo, neteisingos mitybos, žalingų įpročių, stresinių situacijų žmogaus organizmas praranda sugebėjimą išgyti. Taip pat dėl bėgančių metų, besikeičiančios aplinkos dažno žmogaus gyvybiniai resursai yra prislopinami. Tada ir prasideda nuolatiniai peršalimai, lėtiniai susirgimai, bakterinės ir virusinės, širdies kraujagyslių, kvėpavimo takų, onkologinės ir kitos ligos

Jau 15 metų teikiame medicinos pagalbą. Klinikoje dirba profesionalūs specialistai, draugiškos medicinos seserys, naudojama moderni medicinos įranga, teikiamos kokybiškos medicinos paslaugos.

Klinika yra sudariusi sutartį su Teritorinėmis ligonių kasomis, todėl šeimos gydytojo paslaugos nemokamos.

Taip pat dirba gydytojai specialistai – ginekologai.

Mūsų klinikoje kreipiamas dėmesys ne vien į pačią ligą ir jos simptomus, bet ir ligos atsiradimo priežastis, skatiname profilaktines sveikatos pasitikrinimo programas, nurodome profilaktines priemones, kad kuo ilgiau mūsų pacientai išliktų sveiki ir gyventų kokybišką gyvenimą. Mūsų klinikos tikslas, įkvėptas Hipokrato – sudaryti sąlygas organizmui gydytis pačiam.

Prisirašymo tvarka:

1. Atsiųskite Word prašymo formą;

2. Parašykite prašymą, kad norite gydytis mūsų klinikoje, suveskite duomenis;

3. Atsiųskite el.paštu ginekologija99@gmail.com arba atvykite į mūsų kliniką;

4. Naudokite sveikatos priežiūros ir gydymo paslaugomis;